Nieuws >> Omni

18 Mei Godenzonen Versus 'polderboys'

Rob Wempe 08-03-2019
18 Mei Godenzonen Versus 'polderboys'

18 mei - Godenzonen versus ‘polderboys'

 

Iedereen kent het verhaal van de godenzoon Ajax die meevocht in de Trojaanse oorlog, Odysseus die hem het harnas van zijn overleden vriend Achilles ontnam, zijn tijdelijke krankzinnigheid waarbij hij een kudde schapen afslacht en zijn uiteindelijke zelfmoord.

 

Wij gaan er vanuit dat AJAX (de Lucky bastards) de kudde schapen (‘oudjes’ van S.V. Spaarnwoude) niet compleet afslacht, maar die uiteindelijke zelfmoord zien wij wel zitten. Dus dat de reus alsnog verliest van de underdog. Dat het stil wordt aan de overkant. We blijven polderjongens en die zijn mentaal meestal sterker dan de voetbaltechnisch betere, stadse vedetten. Zo hopen wij een positief resultaat af te dwingen en daar hebben wij superveel zin in!

De klassieker aller tijden in onze Spaarndamse polderarena:

Zaterdag 18 mei – 16:30 uur

Kaartverkoop: binnenkort via Facebook!