• Spaarnwoude sv. 1

  • Spaarnwoude sv. 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schmidt, EloyTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Vos, Rocco deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 dec. 15:00Spaarnwoude sv. 1 - Velsen Rkvv 1Sportpark Spaarndam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.UNO vv 1 - Spaarnwoude sv. 11 - 0
  • Poulestanden Spaarnwoude sv. 1 ( 5e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Urban Talent 177003252721
    2SVIJ 1970229171221
    3vv Zwanenburg 185211915417
    4Germaan/De Eland asv 185122114716
    5UNO vv 1105143027316
    6Overbos sv. 185031917215
    7ZSGOWMS 194232220214
    8Velsen Rkvv 194141514113
    9Vogelenzang sv. 172051216-46
    10Spaarnwoude sv. 182061325-126
    11RCH 191261832-145
    12DSK 191172235-134
    13Terrasvogels 170251025-152

    Poulestanden Spaarnwoude sv. 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westzaan 133006159
    2VVH/Velserbroek 132018536
    3Blauw Wit (W) 131029723
    4Spaarnwoude sv. 13003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clarenburg, StephanTeamspeler
    Eichhorn, JulesTeamspeler
    Fokke, JoostTeamspeler
    Geldorp, Gijs vanTeamspeler
    Grooteman, JoostTeamspeler
    Hofland, SamuelTeamspeler
    Klute, NickTeamspeler
    Kors, MaupTeamspeler
    Kroon, SamTeamspeler
    Maaswinkel, Sven vanTeamspeler
    Mens, NickTeamspeler
    Molenaar, MartTeamspeler
    Monhemius, BasTeamspeler
    Moolen, Michel van derTeamspeler
    Prijden, MaxTeamspeler
    Teunissen, JustiƫnTeamspeler
    Thorborg, DinandTeamspeler
    Visser, MarkTeamspeler
    Wempe, MarvinTeamspeler
    Wempe, MiloTeamspeler
    Zuidema, AaronTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spaarnwoude sv. 1

    VS

    Velsen Rkvv 1

    09 december 202315:00 uur
    Sportpark Spaarndam veld 1 - Hoofdveld gras

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spaarnwoude sv. 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd