• Spaarnwoude sv. 1

  • Spaarnwoude sv. 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schmidt, EloyTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Vos, Rocco deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 meiSportclub Urban Talent 1 - Spaarnwoude sv. 17 - 0
    25 meiSportclub Urban Talent 1 - Spaarnwoude sv. 10 - 0
    18 meiSpaarnwoude sv. 1 - DSK 10 - 4
  • Poulestanden Spaarnwoude sv. 1 ( 5e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Urban Talent 124221185246167
    2Germaan/De Eland asv 124136557401745
    3SVIJ 124134764481643
    4Terrasvogels 1241221058471138
    5Velsen Rkvv 124113104538736
    6UNO vv 124113105856236
    7Overbos sv. 124111125449534
    8RCH 124103115463-933
    9vv Zwanenburg 12494114853-531
    10Spaarnwoude sv. 12491143964-2528
    11ZSGOWMS 12483135374-2127
    12Vogelenzang sv. 12472154961-1223
    13DSK 12431203784-4710

    Poulestanden Spaarnwoude sv. 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westzaan 133006159
    2VVH/Velserbroek 132018536
    3Blauw Wit (W) 131029723
    4Spaarnwoude sv. 13003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clarenburg, StephanTeamspeler
    Eichhorn, JulesTeamspeler
    Fokke, JoostTeamspeler
    Geldorp, Gijs vanTeamspeler
    Grooteman, JoostTeamspeler
    Hofland, SamuelTeamspeler
    Klute, NickTeamspeler
    Kors, MaupTeamspeler
    Kroon, SamTeamspeler
    Maaswinkel, Sven vanTeamspeler
    Mens, NickTeamspeler
    Mens, TobiasTeamspelerMiddenvelder
    Molenaar, MartTeamspeler
    Monhemius, BasTeamspeler
    Prijden, MaxTeamspeler
    Teunissen, JustiƫnTeamspeler
    Thorborg, DinandTeamspeler
    Visser, MarkTeamspeler
    Wempe, MarvinTeamspeler
    Wempe, MiloTeamspeler
    Zuidema, AaronTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spaarnwoude sv. 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd